Tribina u Hannoveru

U subotu 04.11.2017 u Hannoveru održan je okrugli sto pod nazivom IZBORI u Crnoj Gori - Lokalni izbori u Petnjici.

Ovom prilikom se razgovaralo o aktuelnom stanju u vezi izbora i dogovaralo oko putovanja u Crnu Goru radi direktnog učešća u izborima.

Analizirane su izborne liste prijavljenih političkih stranaka za ove izbore:

1. - SDP  Rešad Rastoder - "DA ZIVI PETNJICA",
2. - DPS Milo Đukanović  "PETNJICA POBJEDUJE",
3. - BS     "DOSTOJANSTVENO ZA PETNJICU",
4. - SD  Socijaldemokrate Ivan Brajovic "DOSLJEDNO ZA PETNJICU",
5. - SNP  "ZA DOBRO PETNJICE",
6. - Demokrate Aleksa Becic "POBJEDE A NE PODJELE",
7. - BDZ  "ZA ZIVOT U BIHORU",
8. - Pozitivna Crna Gora Sabaheta Novalic "POSTENO".

Sa ovog skupa je upućen poziv i molba svim političkim partijama tj. nosiocima lista da nam pošalju njihov izborni program za opštinu Petnjicu koji bi mi objavili u medijima kako bi se naši gradjani mogli upoznati sa ciljevima stranke.

Objave pratite na nasem portalu www.opstina-petnjica.de i na profilu facebook EUROPA ZA OPSTINU PETNJICA