DOO "Tref" - Vrbica

Koordinator poslovnog centra Petnjica je bio u posjeti DOO "TREF" u Vrbici...

Ovo preduzece je jedan od primjera kako se i na prostoru Bihora moze uspjesno poslovati... DOO "TREF" je porodicni biznis familije Tiganj iz Vrbice.

 

Osnovano je 2002.godine,bavi se sirokim spektrom djelatnosti,proizvodnjom,pakovanjem,preradom,trgovinom,uvozom i izvozom...U svom vlasnistvu ima dvije prodavnice,jednu u Vrbici i drugu u Petnjici,a posjeduje i proizvodni pogon u Vrbici.

U pogonu radi 12 radnika,mahom iz Vrbice.Preduzece je u najvecem dijelu orjentisano proizvodnji,sto je veoma bitan faktor,jer je proizvodnja osnov za dalji razvoj i napredak ostalih djelatnosti.

Da je porodica Tiganj ozbiljna u svojoj namjeri da prosiri svoje proizvodne kapacitete i konkurentno izadje,kako na trziste Crne Gore,tako i na trziste u okruzenju,pokazuje modernizacija pogona i primjena HACCP standarda od 2011.godine u svim proizvodnim linijama...

 

Sa zeljom za uspjehom u svakom narednom poslovanju,napustamo preduzece DOO "TREF",ali sa sobom nosimo nadu,da bi ovakvih i slicnih preduzeca moglo biti jos u buducnosti na prostoru Bihora...Sa zeljom za uspjehom u svakom narednom poslovanju,napustamo preduzece DOO "TREF",ali sa sobom nosimo nadu,da bi ovakvih i slicnih preduzeca moglo biti jos u buducnosti na prostoru Bihora...