Saopštenje Odbora za vraćanje statusa opštine Petnjica

Odbor za vraćanje statusa opštine Petnjica,kao i svi gradjani područja Gornjeg Bihora sa nestrpljenjem isčekuju ishod sjednice Skupštine Crne Gore,zakazane za 10.04.2013.godine

Verujemo i čvrsto smo ubijedjeni da će poslanici na sjednici zakazanoj za sjutra uvažiti legitimni zahtjev Petnjičkog naroda I da ce donijeti Odluku kojom se Petnjici vraća status opštine.

Da će se to stvarno I desiti,uvjeravaju nas izjave I obećanja najodgovornijih ljudi Crne Gore,medju njima i predsjednika,gospodina Filipa Vujanovića,kao i izjave i obećanja ostalih koalicionih partnera.

Svi oni istakli su da je krajnje vrijeme da se izadje u susret višedecenijskoj inicijativi gradjana ovog područja I da je oko tog pitanja stvar apsolvirana.
Odbor za vraćanje statusa vjeruje da ce Odluka,koja ce narednih dana biti donesena, ostati kao najvažnija u novijoj istoriji Gornjeg Bihora.

Ovoga puta,dileme nema.

Predsjednik odbora: