Nasipanje puteva

U proteklih desetak dana u Bihoru,tačnije u Trpezima,su ponovo aktuelna nasipanja puteva.U ovom slučaju radilo se o nasipanju putnog pravca Skenderovići-Račitluke-Crveni put,koji je veza sa regionalnim putnim pravcem Trpezi-Rožaje,u dužini od 5km a ukupne finansijske vrijednosti 2 100 eura.Osim ovog pravca nasipani su i lokalni putevi u MZ Trpezi(zaseok Huremovići,Cikotići,Murići,Muhovići,Skenderovići),ukupne dužine oko 3km i finansijske vrijednosti 1 200 eura.
Radove je finansirala Bošnjačka Stranka Crne Gore,Opštinski Odbor Petnjica,a izvodjač je bio Muhamed-Bucko Hodžić.
Po riječima,gospodina Adnana Muhovića,predsjednika BS Opštinski Odbor Berane,koji je danas posjetio Poslovni centar Petnjica,"Bošnjačka stranka će i u narednom periodu raditi na poboljšanju putne i druge infrastrukture u Bihoru"...